Nissan-QASHQAI-0
Nissan-QASHQAI-1
Nissan-QASHQAI-2
Nissan-QASHQAI-3
Nissan-QASHQAI-4
Nissan-QASHQAI-5
Alle 30 foto's

Nissan QASHQAI

1.2 Connect Edition / Panoramadak / Trekhaak / Automaat / Navi / 360 Camera /

Specificaties van deze Nissan

Deze Nissan QASHQAI met 88.258 km op de teller, heeft het bouwjaar 2015 en heeft als transmissie automaat. De uitvoering is: 1.2 Connect Edition / Panoramadak / Trekhaak / Automaat / Navi / 360 Camera /

€ 15.450,-

Financieren € 305,- p./m.
Vraag offerte aan
Vraag proefrit aan
Vraag inruilvoorstel aan

Tim Willemsen

Inkoop / Verkoop / Sociale Media
Auto Klein Gunnewiek

Highlights van deze Nissan QASHQAI

Lichtmetalen velgen 18"

Audio-navigatie full map

Airco (automatisch)

Cruise control

Autonomous Emergency Braking

Alles over deze Nissan QASHQAI

Alle technologie in de Nissan Qashqai is er op gericht om uw rit veilig en gemakkelijk te laten verlopen. Dit mooie exemplaar uit 2015 heeft 87424 kilometer op de teller staan. Het is een krachtige viercilinder benzinemotor die deze SUV aandrijft. Het glazen panoramadak geeft u een ongekende rijsensatie: wat een licht en zicht! Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 18 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank.

Dankzij de 360 graden camera op de auto, wordt manoeuvreren in smalle straatjes ineens veel eenvoudiger. Natuurlijk is er ook automatische airconditioning aanwezig. U kunt bij het inparkeren natuurlijk niet aan alle kanten ogen hebben. Daarom is deze Nissan Qashqai voorzien van parkeersensoren! Zuinig zoeven, dat kan deze auto dankzij de aanwezige cruise control. Altijd uw handen vrij om deuren of bagageklep te openen, dankzij de keyless entry. Met navigatiesysteem, DAB ontvangst, automatisch dimmende binnenspiegel en lederen stuur en versnellingspook is deze auto helemaal compleet.


Zoals u mag verwachten van deze Nissan Qashqai is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Dat de auto steeds meer taken van de bestuurder overneemt, merkt u bijvoorbeeld aan het systeem voor verkeersbord-detectie in deze Nissan. Mooi binnen de lijnen van de rijstrook blijven? Het Lane-keeping systeem helpt altijd een handje. Een brug? Een schuine oprit? De hill hold control kan elke helling moeiteloos aan. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.

Wij kunnen ons goed voorstellen dat u deze Nissan wilt aanschaffen. Wacht daar dan niet mee en reserveer hem nu direct. Dan nemen wij zo snel mogelijk contact met u op om de aflevering te bespreken

Prijs is excl servicepakket €550,-

Wat onze klanten over ons zeggen

10

Op basis van 1 beoordelingen in de laatste 12 maanden beveelt 100% ons aan!

Goed en deskundig advies. Kennis van zaken. Reparatie/vervanging van onderdelen naar alle tevredenheid uitgevoerd. Denken mee in oplossingen, vervangende leenauto meegekregen. Echt top!
Johannes uit 's-Heerenberg
10
Nadat een onverlaat de spiegel van onze auto aan gort had gereden en de dader op het kerkhof lag, via Google bij dit bedrijf gekomen voor een vervangende spiegel. Mooi exemplaar liggen, ze hebben uitgezocht of het de juiste was voor mijn auto. Binnen twee dagen spiegel bezorgd. Keurig exemplaar, keurig veilig verpakt en niet duur. Beter kan het niet, perfect geholpen!
Joep uit Hoogezand
10
Auto Klein Gunnewiek is een bedrijf dat zeer betrouwbaar is en service & kwaliteit hoog in het vaandel heeft staan! Nog nooit een slechte ervaring met hun gehad. Altijd klant vriendelijk en denken graag mee in oplossingen. Ik ga daarom ook met alle onderhoud, apk, bandenwissel of aankoop van een andere auto naar Auto Klein Gunnewiek. Echt een aanrader!
Mathijn Karnebeek uit Lichtenvoorde
10
QASHQAI

Nissan QASHQAI

1.2 Connect Edition / Panoramadak / Trekhaak / Automaat / Navi / 360 Camera /

€ 15.450,-
Interesse

Opties en accessoires

Highlights

  • Lichtmetalen velgen 18"
  • Audio-navigatie full map
  • Airco (automatisch)
  • Cruise control
  • Autonomous Emergency Braking

Opties

Exterieur

  • Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
  • Dakrails
  • Dakrails
  • Dimlichten automatisch en regensensor
  • Elektronisch Sper Differentieel
  • Grootlichtassistent
  • Keyless entry
  • LED dagrijverlichting
  • Metaalkleur
  • Mistlampen voor
  • Panoramadak
  • Panoramadak
  • Parkeersensor voor en achter

Infotainment

  • Multimedia-voorbereiding
  • Rondomzicht camera

Interieur

  • Achterbank in delen neerklapbaar
  • Binnenspiegel automatisch dimmend
  • Lederen stuurwiel en versnellingspook

Veiligheid

  • Achteruitrijcamera
  • Airbag(s) hoofd achter
  • Airbag(s) hoofd voor
  • Airbag(s) side voor
  • Airbag bestuurder
  • Airbag passagier
  • Alarm klasse 1(startblokkering)
  • Anti Blokkeer Systeem
  • Anti doorSlip Regeling
  • Bandenspanningscontrolesysteem
  • Elektronisch Stabiliteits Programma
  • Hill hold functie
  • Rijstrooksensor
  • Verkeersbord detectie

Overige

  • Bluetooth
  • Dab
  • Design-pakket
  • Extra getint glas achter

Offerte aanvragen

Proefrit inplannen

Vul hier je gegevens in en kies zelf een voorkeursdatum en tijd voor jouw proefrit. Je ontvangt van ons altijd een bevestiging per mail.

Gewenste datum en tijdstip

Gegevens

Contact

Opmerkingen

Inruilvoorstel aanvragen